Kablosuz Network Çözümleri

Noktadan Noktaya Wireless :

Herhangi bir karasal bağlantıya ihtiyac duymadan, 48 Mbps’ye varan genişband: data, Internet, ses ve görüntü iletim imkanı… her türlü hava şartında mükemmel performans,

Uygulama Alanları : Alışveriş Merkezleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları, Marinalar, Stadyumlar, Gemi, Liman ve Hertürlü Haberleşme Sistemleri, Ulaşımda zorluk çekilen kırsal alanlar, Karasal bağlantı imkanı olmayan noktalar – Kampus içi ve dışı, VoIP operatörleri, Internet Servis Sağlayıcılar,Taş Ocakları, Madenler, Üniversiteler, v.s.

  • Noktadan Çoklu Noktaya -> Noktadan Noktaya –> Access Point –> Mesh Network

Access Point | Mesh Network :

Güçlü, kolay kurulum, taşınabilir, her türlü fiziksel şartlarda çalışan, geniş band kablosuz erişimi destekleyen lisanslı ve çok fonksiyonlu dış ortam 802.11 Wi-Fi ekipmanları…

Point-to-Point, Point-to-Multi-Point, Wi-Fi (Access Point) ve Mesh Networking çözümü;

Bilgiye ulaşmak isteyenlere hızlı ve kolay bir şekilde Internet ses, video ve veri iletişimi sunmak üzere kullanılan ürünlere sahiptir; müşterilerin daha bilinçli bir şekilde karar vermelerini sağlar, kamu hizmeti ve güvenliğini geliştirir ve işletme verimliliğini arttırır.

Uygun maliyetiyle birçok dış mekan kablosuz uygulamalarında kurulabilir: Kablosuz ağ kapsamını arttırmak isteyen Şirketler, Polis, İtfaiye, Ambulans Hizmetleri, Belediyeler, tüm Kamu Kuruluşları, Internet Servis Sağlayıcılar ve Internet Kafeler için ideal çözüm.

Nerelerde Kullanılır ?

  • Okullar, kurumsal şirketler ve spor kompleksleri gibi yerleşke ağları arasında her binaya LAN bağlayarak iletişim kurma.
  • Otel, Restoran, Şirketler Vb
  • Şehirdeki birçok apartmanı kapsayabilecek belediye gözetimi uygulamaları oluşturma.
  • Konser veya spor etkinlikleri, taktiksel askeri oluşumlar, inşaat alanları veya kaldırılabilir yapılar için geçici WLANlar oluşturma Zorlayıcı çevre koşullarına karşı üretim ve antrepo işlerinde envarter kontrolü.
  • Kablolu altyapının hasar gördüğü veya yok olduğu afet onarım durumlarında geçici kullanım