EPOS & Online Sipariş

Bulut Tabanlı Satış Noktası

RestApp EPOS, yeni nesil bulut tabanlı POS esnekliği ile native POS stabilitesi ve güvenilirliğini bir arada sunan kullanımı kolay satış otomasyonudur.
Hem self-servis hem paket servis hem de en yoğun masa servisi operasyonlarınız için en uygun fiyat modelini sunar. Zincir işletmelerden tek şubeli noktalara kadar her ölçekte işletmenin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunar. RestApp, günümüz şartlarında hem online, hem offline çalışabilen en stabil EPOS sistemidir.

Bulut Tabanlı Merkezi Yönetim

RestApp’ın bulut tabanlı merkezi yönetimi sayesinde işletmenizi her an, her yerden kolaylıkla yönetebilir, şubeleriniz arasında ürün ve fiyatların tutarsız olmasının önüne geçebilirsiniz.
Tüm şubelerin uzaktan kolayca yönetebilirsiniz. Tüm şubeler için ortak müşteri veritabanı, merkezi sadakat ve kampanya programları, personel yönetimi kolaylıkla elinizin altında.

Kullanıcı Dostu, Kolay Anlaşılır

RestApp’ın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kapsamlı bir eğitim gerekmeksizin dakikalar içerisinde herkes kullanmaya başlayabilir. Yeni gelen personelinizin adapte olması yalnızca dakikalar sürecektir.
Kullanımı kolay Back Office sayesinde nerede olursanız olun işletmenizi kolaylıkla yönetebilir ve raporları hem anlık hem dönemsel olarak dilediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı Rapor ve Analizler

En verimli kararları alabilmeniz için en küçük detaylara kadar tüm verilerinizi anlaşılır hale getiren RestApp ile işlerinizi daha kolay analiz edebilir ve büyütebilirsiniz.
Yıl, ay, hafta, gün, saat bazında ürün, satış, stok, kullanıcı, müşteri, bölge, kasa ve ödeme raporlarını dilediğiniz an görüntüleyebilir ve şubelerinizin anlık durumunu canlı olarak takip edebilirsiniz.

Stok ve Reçete Yönetimi

RestApp bulut tabanlı stok yönetimi ile işletmenizin maliyetlerini kontrol altında tutabilir ve karlılığınızı arttırabilirsiniz.
Adet bazlı stok takibinin yanı sıra reçeteler oluşturabilir, reçetelerinizi ürünleriniz ile eşleştirerek stoğunuzu ve maliyetletinizi daha verimli takip edebilirsiniz. Ürünlerinizi maliyetlerine göre fiyatlandırarak karlılığınızı koruyabilirsiniz.

Müşteri Sadakat Programları

Sadakat sistemi ile müşterilerinizi daha yakından tanıyın, alışkanlıklarına göre küçük hediyeler, puanlar ve indirimler sunarak bağlılıklarını arttırın.
Müşterilerinizi ve davranışlarını daha doğru analiz ederek müşteri bağlılığını arttırın. Müşterilerinizi segmentlere ayırın ve etkileyici kampanyalar oluşturun. Doğru verilerden faydalanarak doğru müşteriye doğru zamanda satış yapın.

Düşük Maliyet, Yüksek Fayda

RestApp EPOS kullanımı için bir kurulum veya altyapı yatırımına girmenize gerek kalmaz ayrıca yüksek maliyetli lisanslar ile karşılaşmazsınız.
Yıllık bakım ücreti, destek ücreti gibi gizli ücretler bulunmaz. RestApp’ı kullandığınız sürece, kullandığınız kadar ödersiniz, 7/24 destek ücretsiz olarak sunulur.

Anında Destek

Yardıma ihtiyacınız olan her an destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Operasyonunuzun kesintisiz olarak devamlılığını sağlayabilmek için her an yardıma hazırız.
Tüm RestApp çözümleri, yerinizde ücretsiz keşif, kurulum ve eğitim ile birlikte sunulur. Müşteri destek birimimize telefon, WhatsApp veya e-mail üzerinden 7/24 ulaşabilir, teknik destek alabilirsiniz.