Bakım Anlaşması Hizmetleri

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız, hemen hemen her sektörde demirbaş haline gelen bilgisayar sistemlerinin bakım ve destek çözümleri konusunda 7/24 çalışıyor. IT destek ve bakım konusunda profesyonel çözümler sunan ekibimizin her biri uzman olarak çalışmaktadır.

Bütünleşik yönetim sistemlerinden kritik teknik destek çözümlerine ulaşan bakım ve destek paketimizle teknolojik imkanların ölçüsünde birçok çözüm sağlıyoruz.

Şirketlerdeki işletim sistemleri ve bilişim ürünlerinin marka ve modeli ne olursa olsun her zaman destek verecek nitelikteki elemanlarımızla ihtiyacınız olan tüm desteği veriyoruz. Bilişim sistemlerinin tamamına hakim olan ekibimiz, zaman ve para kaybı yaşamadan ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Tüm marka ve modeller için gözünüzün arkada kalmayacağı çalışmalar TMB Bilişim Teknolojileri ile çözülüyor.

Sözleşmeli Hizmetler

  • Uzaktan destek sağlayan ekibimiz, yerinde destek ve telefondan destek imkanıyla kurumsal IT destek ve bakım hizmetlerini kurumsal çözümlerle gerçekleştirmektedir. Ekstradan personel istihdam ettirmenize gerek kalmadan, profesyonel bir destek ekibi ile çalışma şansı sunan firmamız, en hızlı şekilde teknik, sunucu ve network sorunları ve işlerin devamlılığını engelleyen problemleri çözmektedir.

  • Sözleşmeli müşterilerimiz için periyodik bakım, veri yedekleme, güvenlik duvarı, IP santral ve sanallaştırma çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. TMB Bilişim Teknolojileri ile bilişim sistemlerini güvenlik altına alırken, iş kaybı yaşamanıza gerek kalmayacak çözümler alabilirsiniz. Kurumsal altyapı çözümlerimizle her zaman profesyonel destek sunarak sonuç odaklı yaklaşımlar üretiyoruz.

  • Sektörel bazdaki ihtiyaçlara göre şekillenen birçok projede güvenliğinizi ve sürekliliğinizi sağlamak için sözleşmeli olarak IT departmanınızı oluşturabilirsiniz. Hem ek maliyetler hem de iş gücü açısından hızlı ve net çözümler almak isteyenler iş birliği ilişkimizi tercih ederek karlı çıkabilir.

Yedek Cihaz Bulundurma Hizmeti

  • Sözleşme kapsamında yedek cihaz desteği bulunan müşterilerimizin bir dakika bile kaybetmeden işlerinin sürekliliğinin sağlanması için yeniden kurulumu yapılan cihazın mevcut cihazla değişiminin sağlanması mümkün oluyor.

  • Her sektör için verilerinin kaybolmaması ve IT sistemi sorunlarının çözülmesi önemli olduğundan size özel kurulan sistemi, yine size özel sözleşmelerimizle kesintisiz bir şekilde sürdürme garantisi veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan TMB Bilişim Teknolojileri, profesyonel bilgisayar bakım ve destek hizmeti sunarak çözüm ortağınız oluyor.